Анализ рейтинга сообщения
|
Автор:
|
Olunya
|
Сообщение:
|
Ще ми походили по інших готелях, придивлялись собі на наступний раз: - "У румун" все гарно, але не має води після 23.00 зовсім, ніякої, й топати до підйомників т\к Драгобрат довше - в "Ерідані" кругом ковролін ( а в нас мала дитина) й не сподобався запах в їдальні - воняє; все інше краще ніж в Ступарі, ще обіцяли в наступному році відкрити сауну - в "Юлії" \ " У Олега" класний прокат лиж, самий кращий на Драгобраті; столовка ОК, окремо бар, номерів не бачили
|
|