Анализ рейтинга сообщения
|
Автор:
|
Marizh
|
Сообщение:
|
Планую бути в Ясні з 19.02-27.02 . Нас 2 шт. людей)) Проживання заброньоване, чекаю на запрошення) В гілці форуму прочитала про скасування консульського збору на національну візу. Чи вже діє ця постанова (все-таки 70 йойро на двох)? Хто що чув? Національна віза повністю підходить, якщо звичайно не їхати на екскурсію в Закопане або Відень. Хто ще буде в Ясні на ці дати? Завжди приємно зустріти своїх на схилах)))
|
|