Анализ рейтинга сообщения
|
Автор:
|
Vladislav
|
Сообщение:
|
Дякую за інформацію та посилання. Прочитав, задумався. Написав останнє речення і згадав анекдот: "Завівся в одному російському селі дракон-людожер. Кожного дня когось їсть. От подумали люди і вирішили попросити про допомогу Іллю Муромця. Він у відповідь: - Треба подумати. - А скільки думати будеш? - Ну, місяць. - Та ти що!!! Нас вже нікого не буде за той час, дракон всіх пожре! Пішли до Добрині Нікітича. Той говорить: - Треба подумати. - А скільки думати будеш? - Ну, тиждень. - Та ти що!!! Нас вже половини не буде за той час, дракон пожре. Вирішили ще Альошу Поповича попросити. Той задумався трохи і побіг по коня. Питають його люди: - А що і думати не будеш? - А що тут думати, ТІКАТИ ТРЕБА!!!"
|
|