Анализ рейтинга сообщения
|
Автор:
|
FireBorder
|
Сообщение:
|
Доречі, на інституцькій гірці працює освітлення та підйомник. А працює таким образом: - підходиш до мужиків в будці, - платиш 20 грн/год, - все включається і ти (бажано з братвою (так дешевше)) катаєшся в "своє задоволення" Стан: - "джунглі" вирізали кантами, - сніг викатаний до льоду. Надіюсь після наступного снігопаду ситуація з покриттям зміниться в кращу сторону.
|
|