Анализ рейтинга сообщения
|
Автор:
|
Peugeot
|
Сообщение:
|
Трансфер в КАРПАТИ з Івано-Франківська, Тернополя та Львова для груп 8-ми місними мікроавтобусами: - Драгобрат - Буковель - Ясеня - Поляниця - Яремче - Ворохта - Татарів - Яблуниця - Кваси - Ділове - Рахів - Верховина - Шибене - Дземброня - Ільці - Заросляк - Гута - Лазещина 8-ми місні мікроавтобуси 2006-2008 р.в. Великий багажник, заберем все спорядження. Досвід трансферів як літніх, так і зимових - більше 5 років. Рішення для малих і великих груп людей. Швидко! Надійно! Доступно! +38-095-727-09-37 +38-098-416-78-64
|
|