Анализ рейтинга сообщения
|
Автор:
|
Schummi1
|
Сообщение:
|
Скажу більше, такого типа пари взагалі не возять лижі з собою на курорт, а беруть їх в прокаті! Причому спокійно можна взяти і Індіго (в Європі лиж Богнер не знають, там вони Індіго називаються, Богнер тільки одежа) і Лякруа, і Волант який-небудь. А самі круті "Тюлі" тільки на СНД-шних (Росія, Україна, Білорусія), румунських і польських машинах. Німці і швейцарці спокійно можуть мати і на S-класі старезний "ящик" від діда!))))))) Я в Золдені бачив Ламборжині з "прищепками"))))))) Правда таку машину на лижному курорті бачив тільки один раз.
|
|