Анализ рейтинга сообщения
|
Автор:
|
Nora
|
Сообщение:
|
2Dimic: А куди ще дешевше Ясни? мені ще колись рекомендовали штрабське плесо (ні би то є дуже класна чорна траса). Але якщо треба щоб і для середнячка і для новачка і аквапарки (Татраландії)-сауни (Бешенова) - то готуйте бутерброди і їдьте в Ясну. Ціна-якість віддмінна! Економно добратися (з Одеси не знаю як): До Ужгорода УЗ (від 100 грн). Далі автобус до Кошице (прикольно що цей бус кордон проходить без черги, тому що рейсовий) bus.com.ua - тут бронюйте квитки бо в години "пік" бус забитий. Далі 8 юро до Мікулаша на місцевой УЗ (або бусом, також місцевим). Є українські перевізники, які доставлять під двері, але буде дорожче! Проживання від 10 юро/ніч/людина. І в Ясній канають айсікі (причому можна купити по одному на усю толпу). Назад аналогічно!
|
|