Анализ рейтинга сообщения
|
Автор:
|
bohdk
|
Сообщение:
|
IgorUA17 По дорозі на Грабовець доводиться проповзати/перелазити під/через повалені дерева. Причому лежать вони в трубі. Хібань за тих пару днів розчистили. Jolie Грабовець якраз на цих вихідних працював. Хто бажає на наступних вихідних і надалі там повозитися - уточняйте в Славіка (місцевий бугельман - 096 99790_шість_шість) режими роботи. Міша (водій) грозився, що везе групу на Грабовець за будь-яких умов, лиш би гривники. 098 83923_три_шість. Запасайтеся харчами і теплим чаєм/кавою/... Борис (місцевий фешенебельний ресторан ) розмаїттям та якістю харчів і напоїв не розбещує. А на минулих вихідних доступний був лише він. out Швидкість підйому кріселка на Тростяні наразі залишає бажати кращого. Крім того, є шанс до обіду нарватися на групу відпочиваючих, що повільно пливуть в повітрі махаючи валянками. Тоді до півгодини очікування на підсадці гарантовано. А шкода. Під кріселками навіть дуже цікаво.
|
|