Анализ рейтинга сообщения
|
Автор:
|
Shark68
|
Сообщение:
|
Цитата: Так це ж як з коханням. Любиш не за, а не зважаючи ні на що. Нехай не всюди дорога до Славського, нехай бугельні підйомники, нехай поломки, бобікмени, п'яні бугельмани, нехай менти не вкладають в розвиток Тростяна чи майже не вкладають, нехай черги на вихідних по вищеназваних причинах - для мене питання вибору їхати на Тростян чи куди-небудь на буковелі навіть не стоїть. Однозначно в Славське.
Не-ее, ты не прав. Спустя какое-то время появляется вопрос: "А ЗАЧЕМ?.."(с)
|
|