Анализ рейтинга сообщения
|
Автор:
|
bohdk
|
Сообщение:
|
ivanta Так це ж як з коханням. Любиш не за, а не зважаючи ні на що. Нехай не всюди дорога до Славського, нехай бугельні підйомники, нехай поломки, бобікмени, п'яні бугельмани, нехай менти не вкладають в розвиток Тростяна чи майже не вкладають, нехай черги на вихідних по вищеназваних причинах - для мене питання вибору їхати на Тростян чи куди-небудь на буковелі навіть не стоїть. Однозначно в Славське. Єдиний, чи то пак, два чинники, що змушували мене їхати на Буковель - це моя дружина і менший. Менший, дасть Бог, вже наступного (якщо не цього) року освоїть Тростян. Залишиться найдорожча. Так це ж знову, як із коханням.
|
|