Анализ рейтинга сообщения
|
Автор:
|
DanikTrybadur
|
Сообщение:
|
Цитата: Оригинал отправлен irishhighlander: Цитата: Львовяне , як я вам "щиро заздрю" , за возможность оперативно реагировать на погоду в Славском , да и не только. ))))) Уж очень соскучился по "пухляку".... Що є то є. Дякуючи "стратегічному положенню" покищо, поки у нас залізниця вкінець не дореформувалась можна в будь-яку точку - Славськ, Пилипець-Подобовець, Бук, Драг максиму за 7 годин доїхати
А на автівці за три ))
|
|