Анализ рейтинга сообщения
|
Автор:
|
irishhighlander
|
Сообщение:
|
Цитата: Оригинал отправлен DanikTrybadur: Ау, добрые люди! Почему молчите?Поговаривают ,что на прошедшие выходные Тростян удивил так ,как не удивлял года 3-4! Взял билеты на пятницу ,но смотрю что дожди там зарядили. Местные объективно не расскажут что к чему. ..Может поделится кто оперативной инфой?
Друг, який живе в Славську, казав, що на минулих вихідних відкрив сезон на Тростяні. В суботу було похмуро і мокро, в неділю - сонце і мороз легкий. Снігу було дофіга, катання хороше. Крутили центр. Денних абонементів ще не було, були поштучні - 12 чи 12,5грн за підйом. В цілому друг каже класно було. Але цього тижня якщо все і не змило, то підмило конкретно потепління з понеділка і вчора дощ йшов. p.s. У Львові зараз +9, похмуро, вночі дощик накрапав. Думаю на Тростяні пічяяяльно.
|
|