Анализ рейтинга сообщения
|
Автор:
|
costya68
|
Сообщение:
|
Цитата: В эти выходные поехал на «оглядову экскурсию» на «Захар Беркут». Перед подъемом на канатной дороге, которая подымает на верх горы аж за 56минут и достойна отдельного описания,
минулої неділі пішли на Високий Верх з Нижньої Рожанки пішки чуть більше 1,5 год (від с/р) не до порівняння більше задоволення ніж їхати на канатці з Волосянки одні краєвиди чого варті крім того можна випити смачної води з писаної кирниці, засмажити мадяра, просто полежати на сонці ЗІ на рахунок протермінованої пепсі на жаль це явище можна зустріти не тільки на бойківщині, воно загальноукраїнське але особисто для мене воно не зможе зіпсувати позитив відпочинку в горах ЗІІ дуже багато ос, всюди, в кожній хати за народною прекметою скоро прийде зима і вона буде лютою може скоро пора буде віск з лиж знімати?
|
|