Анализ рейтинга сообщения
|
Автор:
|
Vols
|
Сообщение:
|
Цитата: Оригинал отправлен irishhighlander: Камаз з пряниками вже поставили на колеса і він потихеньку їде від Тростяну Свято цілини закінчилось, але кататись на Тростяні ще можна.Станом на вчора - чудова погода. На горі сонце, безвітряно і -5 морозу. Цілини вже практично не залишилось. Хіба дуже добре шукати окремі діляночки. З підйомників працювали кріселка і бугелі на "центрі" і "півночі" (це те що сам бачив, бо катався тільки на "центрі").Сніг вкатали - досить жорстко, на крутих схилах дрібні горбочки, місцями лід, льоду досить багато. На Тростян - тільки з дуже добре заточеними кантами Але в цілому цілком катабельно. Навіть дуже непогано катабельно. Правда снігу небагато, і якщо ближчим часом не досипе - "зашліфують" до льодових горбів все. Ну і серйозне потепління цей сніг не переживе.Так що хто хоче відкататись на Тростяні - поспішайте Ціни - без змін - УАЗ - 15грн з людини. На підйомниках денні абонементи - 130грн +20грн. застави за картку (віддають при поверненні картки) в будні, 160+20 у вихідні. 14.02. було так само. Маленьке допоповнення: цілини достатньо на К5, але наприкінці буреломи і завали (треба пройтись). Оренда сезонного абона - 110грн.
|
|