Анализ рейтинга сообщения
|
Автор:
|
irishhighlander
|
Сообщение:
|
Цитата: Оригинал отправлен OSA: Цитата: Оригинал отправлен sky0o:Цитата: Сам брал на 20 под. за 120грн не торгуясь А можно торговаться? Я в прошлом году впервые на Дргае была - так поняла что скидку можно получить благодаря тем у кого живешь Или можно попробовать еще поторговатья?
Там висить стандартний прайс. Продає абонементи не хазяїн витягу, а найманий касир, який ні з ким торгуватись не буде. Знижки на підйомниках ПП Бідного (ВЛ-1000 біля "Курятні" і центральний "Допельмайр") діють тільки для тих, хто проживає на базі в ПП Бідного. На третьому витягу (там де колись "тарілочки" висіли) була миунлого року здається єдина знижка для проживаючих на їхній "Вершині Карпат" - за умови покупки максимальної на номіналом 50-спускової картки. Ци діє щось подібне цього року - не в курсі. Також не в курсі, чи визначились вони до кінця з цінами - на минулих вихідних прайса як такого я не бачив, вся інфа від тих, хто купував картки.
|
|