Анализ рейтинга сообщения
|
Автор:
|
irishhighlander
|
Сообщение:
|
Вчора їздив на Драг - пічяяяяльно... Видимість була майже нульова, всю ніч з четверга на п'ятницю йшов дощ (зі слів Бєдного) Зранку дощ перейшов в мокрий сніг. Зверху бугельна траса канатки ВЛ-1000 місцями йде по траві. Трава також в зоні висадки з бугеля. На трасі - "ратрачка по бєдновски" - ратрачені смуги впереміжку з замерзлими слідами гусениць ратрака. Якщо додати погану видимість і сильний вітер - катання абослютно некомфортне. З підйомників - зранку пробували пускати ВЛ-ку, на гору встигли піднятись бугельник, який у будці зверху сидить і я. Більше бажаючих не було :) Десь в р-ні 10-ї на Драгу пропала електрика. ВЛ-ка зупинилась. Від дизеля потім запустили тільки "дитячий" витяг, що на учбовому схилі. А я ще трохи походив вгору пішки, а потім плюнув на таке "катання" і спочатку переключився на "колибінг" в барі при готелі Бєдного (в "шовковій косиці" горілка закінчилась ще до мене), а десь в р-ні між 12 і 13 дня поїхав вниз. Таке от... Залишається надіятись на похолодання і снігопади.
|
|