Анализ рейтинга сообщения
|
Автор:
|
Mula
|
Сообщение:
|
Всім привіт! Не підкажете, де у Львові крім Команчеро та Екстрем-Стайлу можна купити нормальну маску за нормальні гроші? І взагалі, що порадите з наявного асортименту для Буковеля? Чи достатньо буде коричневого Uvex з однією мембраною, чи потрібно 2? Дивився в магазині щось типу Uvex WIZZARD'09 за 250 грн. по акції - склалося враження дешевої іграшки . Мені це не принципово - головне, щоб не запотівала сильно і щоб по-менше ультрафіолету в очі потрапляло.
|
|