Анализ рейтинга сообщения
|
Автор:
|
BAndrik
|
Сообщение:
|
Привіт УСІМ!!!! ми вчора були з друзями на Буковелі. провели там 3 дні// думали ще на день зїздити на Драгобрат/// але не захотіли відриватися ,) Дорога - Львів- Яблуниця досить нормальна. правда було пару не дуже приємних моментів... але машина звер, водітель ас..... і всі щасливо доїхали до Буковеля пробки на Буковелі вихідних... хіба що знаходились люди мудакуватого типу які починали виясняти хто кого має пропустити.... Всі залишились страшно задоволені та щасливі. схили були в сдосить хорошому стані , особливо зранку ну а далі все залежить від напливу/// хоча народу було море але субота неділя пройшли прекрасно. якщо не рахувати пробок на дорозі. в пятницю взагалі було супер народу мало, підйомники працювали/// сніг падає.... що ще треба для класного катання в чергах не стояли більше 5 в взагалі... крім найвищої гори вроді підйомники працювали/// правда на деякі траси намагались не пускати хто хоче можу дати контакти в Яблуниці тур-база совкового типу - 40гр в без харчування. приватників в Яблуниці - 60гр і ще біля Яремче. ася - 191303568 телефона 8093 563 8102 Харчувались на Буковелі, ресторанчик Синя гора - як на мене ціни абсолютно адекватні якості їжі я наїдався до35грв якщо не пити пива по 9грв то все ок ще є пару гарних фоток... але я щось не вїхав як їх тут вивісити.. тому наразі вибачате Ще з приводу не хорошої поведінки - їду по трубі суцілні горби ширина 2.5-3м гальмувати дуже нема швидкість висока.. поворот.... а за ним лежить собі сновбордер посеред траси і рахує дівчат які проїжджають поруч(це був кінець труби з виїздом на трасу).... було 2 варіанта 1. вбити сновбордера 2. виїхати на дуже імпровізований трамплін.... я вибрав 2.. як наслідок мало не зламав ногу... і окреме дякую розумним людям які просто доступно пояснили нащо шолом... після того я дваа дні вже катався на голубих трасах бо навіть на червону виїхати неміг боліла нога... але то пусте і ще рятувальники ЗВІРІ... вони там працюють на висоті.. принаймі це так виглядає збоку! нащастя ми обіійшлися без їхніх послуг можу з впевненістю сказати, що Славськ тихенько курить в стороні... в порівняні з Буковелем... і чого тепер їхати в С. я не знаю...
|
|