Анализ рейтинга сообщения
|
Автор:
|
Ingvarr
|
Сообщение:
|
Два дні катав на Буковелі. Сьогодні були гості зі Львова. На витягах у порівнянні з минулим роком усе покращилось. Черги більше 5хв. не було за винятком декількох моментів коли пішоходів катали на екскурсії. Але стала актуальною інша проблема. Не вистачає парковок і пропускної здатності підїздної авто-дороги. Утворильсь черги на в'їзд і виїзд з Буковелю. Що стосується трас, ... снігу вистачає (у Буковелі сніг паде не першу добу ), мороз не великий, тому траси рівні (підготовлені ратраками) лише до обіду У друзів зі Львова поїздка викликала лише позитивні емоції Для тих хто любить впорядковені траси рекомендую поїздки у Буковель зранку - ... 9:00 на витягу ... 2 - 3 години швидкісного катання ... обід у піцерії, колибі, або на капоті ... а далі розважальна програма
|
|