Анализ рейтинга сообщения
|
Автор:
|
ClownSkier
|
Сообщение:
|
Цитата: Оригинал отправлен irishhighlander : Спочатку подумав - а нафіга ж було практично по тій же ціні картки наперед ще влітку купувати, але потім таки виявилась перевага - одноденні абонементи - паперові, з штрих кодами, а в акцію продавались пластикові картки, які успішно спрацьовують лежачи в кишені куртки. Зручно Справа в тому що таку пластикову картку можна отримати як на одноденний абонимент так і при купівлі всого декількох підйомів (на рахунок декількох підйомів на 100% не впевнений - не куаляв). Треба тільки в касі сказати, щоб закинули на пластикову картку. В цьому випадку треба злишити завдаток за картку (минулого року було 25 грн.), при поверненні картки в кассу завдаток повертають. Картку можна здати як в кінці дня так і в кінці сезону (теоретично).
|
|