Анализ рейтинга сообщения
|
Автор:
|
Nora
|
Сообщение:
|
2 NID: Я також є... (цензоред) цих керівників, і тому катаюсь по генеральному дорученню. Для виїзду із України я знаю 100% потрібен тимчасов тех. талон (у мене він робиться на підставі доручення на термін дії доручення) - верніше за великим рахунком він потрібен і просто при руху по Україні (якщо буде дуже голодний ДАЇшник, може і цю колядку заспіває). Мого товарища ледь випустили без такого талону (вони тупо з буса виставили дітей - далі не поїдемо). Але ризикувати із цим не раджу. Я для загниваючого заходу НАСКІЛЬКИ МЕНІ ВІДОМО все одно хто ти, шо ти. Є машина, є документи (навіть не на тебе) - все одно! Якщо машина не рахується в угоні, ти маєш право нею керувати при наявності посвідчення! Усе. Крапка. Тому треба дізнаватися що необхідно для того щоб без проблем виїхати із нашої рідної Гандурасії...
|
|