Анализ рейтинга сообщения
|
Автор:
|
irishhighlander
|
Сообщение:
|
Цитата: Оригинал отправлен jamesbondu: Травмпункт грозит всем сноубордистам, после введения дурацкого правила по пристегиванию одной ноги на подъемнике.Только что вернулись ребята оттуда-девушка поломала ногу, когда съехала с одной пристегнутой ногой с кресла.Правильно-целая обшивка на сиденьях дороже для админимтрации, ноги сами заживут.
Правило звичайно вводить суттєві незручності і мені самому, як бордеру, не подобається. Тут вже не раз казали, що до його введення треба було б відповідно підготувати виїзди з витягів - з деяких виїхати з одною пристібнутою ногою не так вже й просто. Але з другої сторони варто було б трохи задуматись самим бордерам, тим більше початківцям. В тих фільмах навчальних, які дивився свого часу я, коли вчився - рух з одною непристібнутою і контроль дошки при цьому - одна з перших вправ. Освоїв це - вчишся далі. А щоб задня нога по слизькій дошці не їздила - для цього наклеєчки є. Сам скористався. За рідкісними випадками незручних виїздів де треба різко гальмувати - ніяких проблем. Щодо травмпункту і страховки. Непогано було б (а може і є, я не шукав) на буковелівському сайті десь вивісити умови медичної страховки, яка входить в скі-пас - які послуги забезпечує, яку суму покриває, з якими медичними закладами договір є і т.д. Особисто я в тому травмпункті побував. Точніше в тимчасовому його заміннику - в 2008 у них травмпункт з частиною інших будівель згорів. З гвинтоподібним переломом обох кісток гомілки із зміщенням. Не найлегша травма. Претензій нема - рятувальники з'явились оперативно, тимчасову надувну шину наклали акуратно і швидко, спустили швидко - ще навіть біль толком початись не зміг. В травмпункт просто занесли. Вкололи обезболююче, наклали металеву шину і відправили в Яремчу, в лікарню. Як на мене - все правильно. Травмпункт не лікарня, а пункт надання першої медичної допомоги. З цим вони справляються успішно. Незадоволення викликало тільки одне - десь годину чекав на державну машину швидкої допомоги з Ворохти. Просто виявилось, що на той час доставка швидкою в страховку не входила, а за приватну платити 500грн не хотілось. Але це не проблема травмпунка, це проблема страховки, а про неї я вже вище написав.
|
|