Анализ рейтинга сообщения
|
Автор:
|
Valery_DN
|
Сообщение:
|
Цитата: Оригинал отправлен Jolie: Скажу лише одне: я не бачила ні однієї людини, що катається на Тростяні і якій було важко освоювати Буковель, натомість люди, що відчували себе асами на Буковелі, на Тростяні практично заново ставали на лижі. Той, хто почуває себе "як риба у воді" на Тростяні, повірте, буду кататись впевнено всюди.
Жалко времени, но заинтриговали, надо будет попробовать , для расширения кругозора . Пока в других местах мне попадались "ветераны Славского" - основным отличием был не уровень катания, а поведение в очереди... На замечание отреагировали "...а в Славском все так проходят..."
|
|