Анализ рейтинга сообщения
|
Автор:
|
allisa
|
Сообщение:
|
Може і так. Але акція ж публічна. Тобто зумисне для журналістів. Піаритись будем! Відтак собі ж невигідно займатись махлюванням. Ходять чутки, що перевірятимуть старанно. Тим більше. там дача Ющенка неподалік. Словом, по повній програмі. Тим часом на Закарпатті будується якийсь новий курорт гірськолижний. Може вони "замовили" публічну виставу. Невідомо. Але, кажуть, що все буде всерйоз.
|
|