Автор
|
Тема: Самый большой горнолыжный курорт
|
|
|
|
WarGo
Завсегдатай
(#1292)
.
Отчеты
Рейтинг: 3048
Оценить сообщение!
|
тобто хтось хоче побудувати курорт, дати людям роботу, регіону гроші, а спільнота старанно з цим змагається. Дуже сумно, так розвитку не буде
|
|
igrus
Завсегдатай
(#4680)
Хмельницкий
Рейтинг: 907
Оценить сообщение!
|
спільнота рахує, що для України меж на сьогодні доволі вистачає курорту, шо розвиток не доцільний, що містечко Бистріца з її залізничною дорогою і так розвиниться, без участі інвесторів гірсколижного напрямку.. що Чорна Тиса побудує дороги з фонду прикордонників, завдяки інвесторів-ухилянтів.. спільноту дуже дратувало, що приїздили туристи з Румунії, Угорщини, Словаччини, Поляки та решта.. А може це і є когорта обьеднань евро недокурортів сусідив, кого дратує нездоровый (з їхньої думки) двіж в українських Карпатах? та фінансової підтримки проти дратуючих намірів.. Просто слід походити околицями гір, та маршрутів буковелю, та навколишніх объектів майбутнього розвитку, чи взагалі там можливо пішки ходити..?)) тема не нова, але... є таке правило, - не смитять там, де дуже активно прибирають.. суд виришить, а не галас про багатіїв, та знущання над природою..[ 18 Июн 2024: Сообщение исправлено: igrus ]
|
|
|
WarGo
Завсегдатай
(#1292)
.
Отчеты
Рейтинг: 3048
Оценить сообщение!
|
Цитата: Оригинал отправлен igrus:спільноту дуже дратувало, що приїздили туристи з Румунії, Угорщини, Словаччини, Поляки та решта....
це до руху в ЄС ))))
|
|
|
|