Анализ рейтинга сообщения
|
Автор:
|
grass
|
Сообщение:
|
Доброго дня всім! Увага! Ми повернулися з Красії, а точніше з с.Вишка, вчора 30.01.2005 Поїздка до Красії для нас була розвідкою нових місць, до цього прочитали багато в форумі про цю місцину:як туди добиратися, проживання, ціни, про гірку та підйомники нарешті. Так от, почнемо з добирання. Ми їхали 337-м поїздом Київ-Ужгород до Ужгорода. З Києва він вирушає о 14:31, прибуває на кінцеву біля 9-ї години ранку. До Костріно можна добиратися поїздами/електричками або автобусом одразу до с.Вишка (коштує квиток до с.Вишка 5.60 грн.). Автобус ходе з автовокзалу який знаходиться в центрі міста, біля площі Корятовича. Туди з залізничного вокзалу треба добиратися маршруткою (№5 або №16), тому ми не захотіли соватися по місту з лижами та рюкзаками і вирішили добиратися потягами. В 11:00 їде поїзд на Львів через Костріно (квиток коштує 4.50 грн), об 11:30 їде електричка (квиток коштує 2.20 грн). Ми вирішили їхати потягом оскільки: чекати менше; комфортніше їхати; потяг їде швидше - ми хотіли в той же день подивитися на гірку. Десь 12:40 потяг прибув у Костріно. Нас здивувала по-перше висота заметів - ми в них одразу втрапили, відсутність людей, краса засніжених гір. Посунули шукати машину до с.Вишка. Це легко, треба йти по вулиці, по руху потяга, і казати зустрічним, що вам треба в Вишку, одразу скажуть куди звернутися. Машина до Вишки коштує 20 грн. Одразу пропонують вино 5грн/літр - не беріть, гидота ше та. Доїхали до Вишки швидко. Там вигружають на зупинці - це центральне місце в селі. Там є бар Кандагар. Житло треба питати або в барі, або просто у місцевих, які тусуються поряд. Ми жили у пані Люби. Це треба піднятися трохи вище від бару, біла хата. Навпроти готелю Мала Красія. Спитаєте Вам скажуть. За людину 35грн/доба включаючи 1 год. сауни в день. Можна було знайти дешевше, але ми не жалкували. У пані Люби було дуже файно: топила справно, туалет в хаті, холодна вода в хаті, є пічка щоб готувати, але ми домовилися що хазяйка нам сама робила кип'яток і варила наші каши. І загалом дуже привітна жіночка. І ще один плюс: від нашої хати близько підніматися до місця посадки на трактор, який їде на гору. Також можна жити на горі, біля великого бугельного підйомника (не менше 40 гривень з людини). Тепер про підйомники. Крісельний не працює(хоча за місцевими переказами ще в минулому році працював) і працювати скоріш за все в цьому році не буде. робочі два бугельні підйомники: великий(3 грн.) і маленький(2 грн.). До них треба добиратися або трактором, або пішки, або на підводі, бо великий починається приблизно з півгори, а маленький ще вище. Трактор коштує 5 гривень, але за 5 днів ми піднялися на ньому лише один раз, бо там постійно щось не працювало: або вуйки п'яні, або соляри нема, або все снігом замело. Пішки йти в хорошому темпі півгодини. Подолати цей шлях не легко, але не спокушайтесь на підводи, бо часу не виграєте, а хитрим вуйкам заплатите не менш ніж 20 гривень. З великим бугельним підйомником ситуація була не набагато краща: його вмикали і вимикали багато разів на день, одного разу зовсім вимкнули на півдня - місцеві "разборки". Загалом вмикають десь об 11-й, а вимикають біля четвертої, в незалежності від кількості бажаючих покататися. Маленький підйомник вмикається приблизно так само, але працює до останнього бажаючого. І нарешті серед всіх цих "але" є один дуже великий плюс - ГІРКА ХОРОША!!!:boldyellow є полога частина з самого верху, є участки середнього рівня, а після того як випав сніг траса взагалі була перфектна). З 24 по 29 січня погода була морозна, снігу багато. Загалом, ми чули від людей, що з кожним роком на цьому курорті стає все гірше і гірше, але будем сподіватися, що наступного року усе зміниться, бо місця там хороші, перспективні, гірка чудова, краєвиди неймовірні! Гайда на Красію в наступному році!
|
|