Анализ рейтинга сообщения
|
Автор:
|
Maskit
|
Сообщение:
|
А зачем париться-то? Баблишка потихоньку подбрасывают. Вот, выдержка из недавних документов министерства молодежи и спорта: Визначено переможців конкурсу проектів програм, розроблених громадськими організаціями стосовно дітей, жінок та сім`ї на 2006 рік 164 проекти всеукраїнських громадських організацій України визнано найкращими. Наводимо перелік переможців. 09.06.2006 ЗАТВЕРДЖУЮ Міністр України у справах сім`ї, молоді та спорту Ю.О. Павленко № пр. | Назва проекту програми, організація, що подала проект програми | Обсяг коштів державного бюджету, які виділяються на виконання програми (тис. грн.) | ............ ........... .......... 124 | Лицарське виховання – 2006 ( Українське дитячо-юнацьке товариство «СІЧ») | 80 | 125 | Куда уходит детство ( Дитячий альпійський рух України) | 40 | 126 | 70 років по тому ( Дитячий альпійський рух України) | 40 | 127 | Через спорт-знову до життя ( Дитячий альпійський рух України) | 40 | 128 | Різдвяні старти ( Федерація сноубордінгу та скі-туру України) | 50 | ........
|
|