Анализ рейтинга сообщения
|
Автор:
|
Альбертович
|
Сообщение:
|
Цитата: Оригинал отправлен AlexTitanic: [Якщо на Гимбі буде працювати витяг то Славсько ти ПРОСТО не захочеш. Шукай житло в Пилипці і товчи Гимбу по самоє нєхачу. В славськ хіба що на екскурсію.
Согласен я туда и еду Был уже там в 2005 Понравилось Да и снега тогда было не много а просто афигенно много А в Славское я и хочу на денёк сгонять посмотреть что и как[/QUOTE] Ти краще на Бук згоняй, ти просто ОФІГЄЄШ. Славсько вже в минулому. Я був гарячий прихильник Славська 15 років тому, Пилипця 3 роки тому. Зараз на старі місця навіть і не пробував. ПРИ ДОРОЖНЕЧІ НА БУКУ ВІН Є НАЙДЕШЕВШИЙ ГК КУРОРТ В КАРПАТАХ. для тих хто добре вміє кататись.
|
|