Анализ рейтинга сообщения
|
Автор:
|
Cher
|
Сообщение:
|
Як це було в перший раз?... 2006 рік. Мій друг в перший раз поіхав в "Карпати на лижі". Повернувся, ділився враженнями, розповідав, "як це прикольно, і що мені теж треба спробувати". Пройшов місяць, і мене, у складі ще чотирьох вар"ятів, повезли машиною у Славсько. Прокат. Видали лижі "класику", здається, мого зросту, бо прокатчик сказав, що для мене коротших брати не треба. Гора для "початківців" - Політехніка. Старий бугіль, протерта лижами до землі "колія", горби/ями, перепад висоти до 30 см. За третім разом видерся, завдяки доброму сусіду по підйому, який міцно мене обійняв і тримав до самого верху, де дав мені спокійно впасти . Дошкандибав я до початку спуску, подивися вниз, о#%їв, і спитався в своїх: "і шо, ТУДИ ВНИЗ треба з"їжджати??? ЯК???" Потім були спроби з"іхати, падіння разів сорок за сто метрів спуску, розплітання під собою макраме з лиж, палок і ніг (коли потім підкрутили вагу на меншу, я був дуже приємно здивованй, що лижі, виявляється, можуть автоматично "відстрілюватися"). Надоїло. З допомогою неймовірних зусиль і "якоїсь матері" зняв лижі і з думкою "#%@в я в ^&от такий активний відпочинок" пішов пішки в низ. Ч-з годину дійшов. Грошей з собою було тільки на один чай. І квитки на два підйоми. За півгодини замерз. А вони ж то катаються... Короче, за свій перший день я навчився підніматися на бугілі і проїдждати до п"яти метрів без падіння. А на наступний день, після "анестезії", пересівши на карвінгові лижі на 15см менше мого зросту, зрозумів, що все не так погано, і мені це навіть почало подобатися . А на наступний сезон "захворів" лижами по-дорослому.
|
|