Анализ рейтинга сообщения
|
Автор:
|
irishhighlander
|
Сообщение:
|
Цитата: Оригинал отправлен boklazh: Десь читав на цьому сайті, яка вєтка не помню - ти писав що замовив собі куртку Міллєт, підскажи шо по чому і де замовляв ?
Millet K Jacket http://www.millet.fr/catalogue/product_info.php?cPath=1_2_3&a mp;products_id=1252&typo_prod=1:int&temp=1 Замовляв через фірму, яка у Львові їх представляє. З моєю знижкою на тій конторі вийшло 2500грн. Сорі, якщо реклама вийшла.
|
|