Анализ рейтинга сообщения
|
Автор:
|
Karmen
|
Сообщение:
|
Лютий 2004. Їду з друзями, які до того один раз в житті стояли на лижах (саме стояли - виїхали крісельним підйомником на верх Красії, а з'їхати на лижах не змогли, півдня спускалися пішки ). Щербин. Прокатний пункт. Повезло - дісталися ботаси мого розміру і класичні лижі "Тиса" 160 см (мій зріст - 168 см). Від залізничної станції до гірки досвідченіші лижники їдуть на бугельному підйомнику, новачки - топають пішки. Далеко... І важко, особливо ботаси волочити (про те, щоб йти в ботасах, навіть не думали - почували себе як в кайданах). Думала, там мене і знайдуть, коли сніг зійде. Нарешті доповзли. Гірка для чайників "Малютка" . Бугельні підйомники, мабуть, найстарішої моделі - треба бугелем чіплятися до рухомого троса. Зачепитися вдалося, навіть доїхала до самого верху, а от відчепитися не вийшло. Застрягла, впала. Як вставати на ноги на схилі - ще не знаю, але мушу якимось способом терміново відповзати - вже під'їжджає такий самий чайник, як я, і верещить не своїм голосом: "ААААА!!! Переїду!!!". Добрі люди показали, як вставати. Великі специ - друзі показали "плуг", в їхньому розумінні це був майже шпагат з носками разом : "Інакше не зупинишся!" Про повороти чи зупинку бракажем мова навіть не йшла. Спочатку, як трошки набирала швидкість, - лякалася, присідала і звалювалася на бік, але потім вдалося пригальмовувати і зупинятися показаним мені збоченим плугом . Керувати траєкторією руху, об'їжджати рухомі і нерухомі перешкоди ніхто з нас ще не вмів. Не ми керували лижами, а лижі нами. Встигали - зупинялися або падали, не встигали - був БА-БАХ! Враховуючи, що на тій трасі каталися лише такі самі чайники, було весело Після глітвейну техніка катання значно покращилася, а падати стало ще веселіше . З бугельним підйомником спільної мови так і не знайшла - підіймалася на гірку пішки - добрі люди показали як. Додому поверталася щаслива, як слоник Лютий 2005. Знову Щербин. На цей раз я - вдруге стаю на лижі, мій брат - вперше. Прокатний пункт. Не повезло - дісталися ботаси 40-го розміру (при моєму 38) і лижі класика 180 (при зрості 168). До речі, мій 38-й розібрали задовго до мене, я сподівалася хоча б на 39-й - так останні ботаси 39-го розміру прямо переді мною забрав якийсь хлопець М-да... А я була впевнена, що він мені явно не конкурент на ботаси... Як я "каталася" зі своїм досвідом і таким спорядженням - сумно згадувати. Розвернутися на цих шпалах мені не вдавалося, плужити - теж з трудом, чудом не скрутила собі нічого, задоволення ніякого, додому повернулася розстроєна Зрозуміла, що треба купувати своє спорядження. Лижі Explosiv Allround 162, кріплення Salomon, ботаси Lowa LC4 (мого розміру!!! ) Січень-лютий 2007. Синяк. Позаймалася з інструктором. Освоїла повороти, зупинку бракажем, нормальний плуг (він виявився трошки не таким, як мені колись показали ). Було трохи невдале падіння на зальодянілій гірці, але нічого - через місяць руки-ноги боліти перестали. До майстра спорту мені ще далеко, стрімких гірок ще боюся і не завжди знаходжу спільну мову з бугельними підйомниками, але вже знаю точно: ЛИЖІ - ЦЕ МОЄ!!!
|
|