Анализ рейтинга сообщения
|
Автор:
|
SL_Rock
|
Сообщение:
|
Зовсім по-весняному все відбулось :приємні, гарні люди, чудова погода, святковий настрій. Як добре, що у В.Г.Крилова вистачає енергії та ентузіазму їніціювати подібні змагання. Міше Мокіну особлива подяка за роботу. Родині Олешкевичів та Олексію Опанасенко-респект за "Старт-Фініш", Каті Дідковський-за коментар та каліграфію. Ми і надалі готові підтримувати цю подію. Крилову-здоров"я міцного на багато років, учасникам-гарного настрою і вдалого завершення сезону! Якщо хтось не втомився від зими, приєднуйтесь до нас в Хінтертуксі! З найкращими весняними побажаннями!
|
|