Анализ рейтинга сообщения
|
Автор:
|
Nora
|
Сообщение:
|
Ну наскільки я розумію що неоплата штрафа це не проблема. Проблема коли є впровадження через виконавчу службу. Я вичитав в інетах і так зрозумів, що якщо за 10 днів + 3 місяці нічого не прийшло - можна спати спокійно. У самого був штраф під Чернівцями за ФЕН. Я одразу написав в протоколі шо все шито білими нитками, буду судитися. Т.я. їхав в Румунію, по приїзду 10 днів пройшло, багато роботи, усе як завжди. До суду не подав, але і ніяких більше паперів не було... Кордон після цього перетинав (правда не на авто). З.І. Наступні авто можливо взагалі буду реєструвати на родичів, які не водять авто.
|
|