Анализ рейтинга сообщения
|
Автор:
|
Demyan
|
Сообщение:
|
Цитата: Оригинал отправлен jasna: Ми збираємось у лютому. Кількість нас від 3 до 20. Але перший раз. В принципі ми вже визначилися з місцем проживання, але залишається ще ймовірність змін. З Вашого поста зрозуміла, що житимете на горі. Тому, можливо, зустрінемось вже на трасі, оскільки ми схиляємося до Л.Микулаша. Проблема в тому, що народ не може визначитись з датами. Тому і я досі не знаю коли, куди і як поїду. Але те, що поїду - це напевне В грудні їдемо для розігріву на Драгобрат. Вже скоро скоро.... Я теж, можливо, в Мікулаші житиму (ще не визначився). Але там потрібно, щоб автобусна зупинка була поряд з житлом. До речі, а де Ви будете в Мікулаші зупинятись і що за ціни?
|
|