Анализ рейтинга сообщения
|
Автор:
|
Critter
|
Сообщение:
|
Цитата: Оригинал отправлен mazepa: Atomic D2 VF 75 і Fischer RC4 Superrace SC Powerrail , яка буде між ними різниця. Що скажете? В ціні є різниця 700гр. в сторону атоміка. дякую.
Ну-у... Не зовсім коректно порівнювати слаломку з універсалом.... Не те, щоб космічна різниця, але... Цей Атомік, наскільки розумію, умовне продовження/нова сходинка Метронів. Тобто трасових універсалів з коротким радіусом. Тільки значно легша (і на ногах і по вазі). А Фішер - друга магазинна слаломка. Логічно, її краще порівнянювати з Россі 9сл, Атомік Рейс ТІ і т. д. Відповідно, якщо хочеться, щоб не так давало в ноги, і лижу на більш широкий спектр умов - то Атомік. Якщо більш агресивне, точне катання і швидка перекантовка - то Фішер. З. І. А Россі 8сл - дуже м'яка і комфортна слаломка. Як на мене, її можна сміливо брати вже на другий рік катання (якщо є бажання і умови прогресувати). Але якщо є більш-менш пристойна техніка і бажання ганяти, то вона може виявитись нецікавою. Тоді краще 9сл або Ворлд кап
|
|