Анализ рейтинга сообщения
|
Автор:
|
irishhighlander
|
Сообщение:
|
Ще одна новина - транспортна. Для львів'ян. На вихідних знову почав їздити рейковий автобус "Львів-Ворохта". Точний графік руху - на сайті укразалізниці. Від себе - на мою думку, сідати на нього краще не в Татарові, а у Франківську - дуже вже в Татарові стація убита. Там навіть квитки не завжди продати можуть - вони їх по телефону з Ворохти замовляють. Щоб встигнути на "рейковий автобус" у Франківську, треба з Буковеля виїхати маршруткою, що відправляється о 16:25 з стоянки біля КПП (коло 1-го підйомника). У Франківську ви тоді приблизно о 18:30 - 18:50, в залежності від погоди, стану дороги і настрою водія маршрутки :) Спокійно встигаєте о 19:10 на "рейковий автобус". Сумарна ціна трансферу - 12 + 42 = 54грн. Трошки дорожче ніж "міст-тур", але вже в р-ні 21:00 ви на приміському вокзалі у Львові. Якби ж не вийшло з залізницею - о19:30 з вокзалу на Львів їде снятинська маршутка. О 22:00 - в центрі міста. ціна - 24грн. На крайній випадок - ще пару варінатів про запас - 20:05, 20:15 - ще дві маршрутки на Львів, прибувають правда о 23:00 - 00:00.
|
|