Анализ рейтинга сообщения
|
Автор:
|
Nora
|
Сообщение:
|
Сперечатись не буду, але Ясна гіше за Аустрію тільки: 1. Відсутністю підігрівів сєдушек. 2. Меньшою кількостю трас. 3. Навністю ЧЕРГ. А Закопане це Славсько, ну з аквапарком і в цивілізованішій країні. Тема закрита. Я в 1000 американських вкластися не планую, але дуже розраховую на ВізАір до Мілана за 200 грн, ну і там усі прелесті помісцю... сподіваюся істотно зменьшити витрати. На цьму сайті читав звіт, де було навпаки сказано що Італія дешевша за Австрію. Планую в цьому році перевірити :-) А економити можна і не на машині - при наявності скі-паса, скі бус НАШАРУ. Так не зручно, так треба робити пересадку, але це не київське метро в годину пік, усе цивільно і за розкладом. Ну зайві 15-20 хвилин в комфортному транспорті! Я був в Австрії трошки - але КіцБуль просто уматово. Траса на 70% вниз - відпад!!! http://ru.saalbach.com/17.0.html?L=11
|
|