Анализ рейтинга сообщения
|
Автор:
|
irishhighlander
|
Сообщение:
|
Цитата: Оригинал отправлен Alexis: Шо то тишина... Неужто никто на Драгобрат не едет?
Якщо не зірветься нічого, то я виїду сьогодні ввечері зі Львова. Розраховую бути на Драгу в п'ятницю/суботу. Правда потепління конкретне прогнозують і посилення хмарності, але надіюсь, що "нєпріятнасть ету ми пєрєживьом"©Кіт Леопольд Головне, щоб сніг був і підйомники крутили
|
|